![](https://static.wixstatic.com/media/533e95_c28aede5569c466f805ab5b05831343d~mv2.jpg/v1/fill/w_115,h_49,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/533e95_c28aede5569c466f805ab5b05831343d~mv2.jpg)
Αγαπητοί γονείς,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι στην τάξη της κ. Βίκυς (Προνήπιο) σύμφωνα με τεστ που πραγματοποιήθηκε σήμερα 8/3, βρέθηκε παιδάκι θετικό στον κορονοιό. Τελευταία μέρα που το εν λόγω παιδάκι ήταν στο σχολείο ήταν η Παρασκευή 4/3. Καλό θα ήταν για την ασφάλεια όλων να πραγματοποιηθεί ένα rapid test.
Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνηση.
Με εκτίμηση,
Η Διεύθυνση
Dear parents,
We would like to inform you that in Miss Vicky's class there is a student positive to Covid. The child performed a test today. However, the child did not attend school today. The last day the specific student was at school was last Friday 4/3. It would be advisable that everyone performs a rapid test as a precaution.
We are at your disposal for any further information.
Kind Regards,
The Management